O nás

Naša firma bola založená v roku 1989 ako reakcia na nedostatok rýchleho a kvalitného výrobcu pečiatok na vtedajšom československom trhu. Pri technológii výroby sme prešli poriadne dlhú cestu, ktorá začínala začiatkom 90-tych rokov technológiou vulkanizácie prostredníctvom kovových razníc až do dnešnej podoby, kedy je výroba pečiatok prepojená s najmodernejšími technológiami pozostávajúcimi z odpaľovania laserom do špeciálnej, vysoko odolnej a trvácnej gumy pri rozlíšení až 600 dpi.

Neprekonateľná kvalita našich pečiatok je známa širokej verejnosti z okolia Žiliny už vyše 30 rokov. Pálenie laserom do gumy pri rozlíšení 600 dpi je tak ostré a presné, že umožňuje napríklad aj čítanie QR kódov z odtlačkov pečiatok od nás vyrobených pečiatok.

Do pozornosti chceme taktiež uviesť ešte jeden dôležitý fakt, že jediný a výhradný materiál, ktorý používame na výrobu pečiatok, je špeciálne vyvinutá ekoguma s doživotnou trvanlivosťou, /všetky iné materiály ako sú tampónove vankúšiky, či polyméry sa po veľmi krátkom čase rozpadávajú a odtlačok je potom nečitateľný.

K výrobe pečiatok sa postupne pridávali ďalšie produkty, ako napr. výroba tlačív, pričom máme vlastné ofsetové stredisko, viazanie diplomových prác, gravírovanie laserom ako aj výroba menoviek a informačných tabúľ, zákazková výroba reklamných predmetov a taktiež výroba vizitiek. Od roku 2004 sme náš sortiment obohatili aj o výrobu porcelánových oválkov s fotografiou na pomníky. Naša technológia zabezpečuje vysokoodolné a trvácne farebné prevedenie.

Od roku 2017 až do dnešných dní prechádzala vramci jubilejného 30 výročia naša firma rozsiahlou modernizáciou, kde sme postupne inovovali digitáne tlačové stroje, kde vieme aj pri malých nákladoch dosiahnuť kvalitu offsetovej tlače, modernizovali sme náš laser, kde dosahujeme ešte väčšiu hĺbku pálenia do gumy a ešte vačšiu ostrosť detailov, čím sa stávajú kvalitou naše gumené pečiatky vrámci segmentu vrámci žilinského neprekonateľné, čo sa týka konkurencie.

Vrámci inovácií sme ďalej rozšírili výrobu aj v segmente veľkoformátovej tlače, kde máme najmodernejší rezací a tlačový ploter od značky VersaCamm, realizujeme veľkoplošnú tlač, formátov vačších než A0. Vyrábame rezané vodeodolné etikety na mieru, realizujeme polepy vozidiel, či výkladov, ako aj plachtové bannery s kovovými okami, či tlač obrazov na plátno, aj ich rámovanie.

Posledným prírastkom je momentálne vlajková loď našej firmy a tou je veľkoformátová UV 3D tlačiaren, kde disponujeme úctyhodným formátom tlače A2/ 61x51cm/, pričom reklamné predmety,či tabule môžu mať hrúbku až 30cm. Taktiež vieme realizovať rotačnú tlač na valcové objekty ako sú fľaše, termosky, sviečky či poháre. Tlač môže byť realizovaná na všetky typy povrchov ako je drevo, sklo, plasty, papier, PVC a tiež hliník, nerez aj mosadz. Výhodou je malonákladová tlač, pričom pri tlači PVC ID kariet, zapaľovačov, vínových kaziet, či USB kľúčov netreba tlačit 200 ks, ale stačí povedzme naklad 10-20 ks. Tlač je samozrejme aj bielou farbou aj s vystúpeným 3D efektom, čiže potlačiť napr. kovovú tabuľu s vystúpeným braillovým písmom nie je pre nás žiaden problém.

Budeme radi, keď sa zaradíte aj vy do širokého radu naších spokojných zákazníkov

s Úctou Mgr. Peter Vnuk